sinners

Rp, Krp, Kpop rp, roleplay, real rp.

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Park Junsu

In jos 
AutorMesaj
Park Junsu

Data de înscriere : 07/09/2013

MesajSubiect: Park Junsu   Sam Sept 07, 2013 11:33 am

Park Junsu

Poreclă: Jun ori Su

Vârstă: 23 de ani

Nume şi Prenume: Park Junsu

Orientare Sexuală: bisexual

Om/Demon: Demon

Plăceri:Sa doarma si sa comande ,probabil acestea sunt singurele lui placeri ca alte nu mai vede a fi bune la ceva a si desigur cateodata sa mai aduca o femei frumoasa la el si sa o vrajeasca cu farmecul sau in rest,probabil ca nimic nu il mai satisface,find un om pardon demon destul de mofturos.

Neplăceri: Aici ar putea face o lista lunga ,insa se abtine rezumandu-se doar la cele pe care le considera cele mai deranjatoare,superioritatea ,daca un om se crede superior si incerca sa il rapuna pe acesta cu siguranta a doua zi va face o plimbare prin cealalta lume mult mai colorata ca si asta.Ceea ce este a lui strict este al lui indrazneste sa atingi ceva ce nu iti apartine si vei face cunostinta cu latura sa nu prea fericita .Egoist era ?Oare nu putea sa spuna ca prea dorea sa imparta ceva cu cineva ,tinea totul pentru el ,rezultand pe acesta planeta numita pamant a fi numit''Egoistical King''

Personalitate:
Este o persoana dificila trecand de la o stare la alta nestiind la ce sa te astepti din partea acestuia ,mai mereu pastrand acel zambet siret pe buze doar un da lasand taios sa ii fuga printre buze.Insa nu prea multi stiau cum este el cel cu adevarat pentru ca mereu purta un as in maneca spunand''Eu sunt cel adevarat ,dar nu ma asculta ca poate din greseala am spus o minciuna si de acesta data'' Find o persoana linistita la prima vedere si plictisitoate,nu avea nimic ce te putea atrage la ele poate doar aspectul fizic ca doar se mandrea cu asta.

Oh!Tell me my lady ,when I'll be able to kill this burning passion that trembles inside of me,only to caresses and kiss every scars that covers your naked heart?
It would be a great sin if I ask for your embrace?
I want to keep you in my arms and kill this miserable thoughts,I can't stand only watching at you, I want you to be mine,how egotistical can someone be?
I am feeding and fully myself with this blissful imagination of yours?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Park Junsu
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
sinners :: Stay here for a while :: Aplicatie personaj-
Mergi direct la: